More actions
(Created page with "{| border="1" class="mw-collapsible mw-collapsed" style="width:20%" |+ style="text-align:left;"|'''Stats:''' |'''One Handed Damage''': |25 |- |'''Wielded Damage''': |45 |}...") |
(Wikitabling) |
||
| (One intermediate revision by one other user not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| border="1" class="mw-collapsible mw-collapsed" style="width:20%" | {| border="1" class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable" style="width:20%" | ||
|+ style="text-align:left;"|'''Stats:''' | |+ style="text-align:left;"|'''Stats:''' | ||
|'''One | |'''Wielded Damage''': | ||
|45 | |||
|- | |||
|'''One handed Damage''': | |||
|25 | |25 | ||
|} | |} | ||
[[Category:Melee]] | [[Category:Melee]] | ||
Revision as of 04:31, 5 February 2025
| Wielded Damage: | 45 |
| One handed Damage: | 25 |