More actions
(Created page with "{| border="1" class="mw-collapsible mw-collapsed" style="width:20%" |+ style="text-align:left;"|'''Stats:''' |'''Wielded Damage''': |45 |- |'''One Handed Damage''': |25 |'''T...") |
(Wikitabling) |
||
| (One intermediate revision by one other user not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| border="1" class="mw-collapsible mw-collapsed" style="width:20%" | {| border="1" class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable" style="width:20%" | ||
|+ style="text-align:left;"|'''Stats:''' | |+ style="text-align:left;"|'''Stats:''' | ||
|'''Wielded Damage''': | |'''Wielded Damage''': | ||
| Line 6: | Line 6: | ||
|'''One Handed Damage''': | |'''One Handed Damage''': | ||
|25 | |25 | ||
|- | |||
|'''Throwing Damage''': | |'''Throwing Damage''': | ||
|35 | |35 | ||
Latest revision as of 04:32, 5 February 2025
| Wielded Damage: | 45 |
| One Handed Damage: | 25 |
| Throwing Damage: | 35 |